website templatesEviniz ister küçük olsun ister büyük olsun, evinize uygun araçlarımız mevcuttur. Evinize en uygun aracı göndereceğimizi taahhüt ederiz.

ŞENTÜRK evden eve nakliyat, evdeneve nakliyat,evden eve,evdeneve,nakliyat,nakliyeciler,taşımacılık,nakliye,hizmetleri,taşıma,depolama,paketleme,şehir içi,şehirler arası,lojistik firmaları evden, eve, nakliyat, istanbul nakliyeciler, istanbul

Araç Parkurumuz

Ev eşyası taşımacılığında kullandığımız nakliye araçlarımızın hepsi firmamıza ait reklam ve logolu araçlardır. Araçlarımız sınıflarının en iyisidir.

ŞENTÜRK Nakliyat,

Eşya taşımacılığı için özel dizayn edilmiş kasalara sahip olan nakliye araçlarımız, eşyalarınızın sarsıntısız taşınması için ip bağlama yerleri olup büyük eşyalarınız bu bağlama yerleri sayesinde araç içinde sabitlenmektedir.

Parça eşya taşımacılığında eşyalarınız yüklendikten sonra sizin eşyanızdan sonra yüklenecek eşyalar ile karışmaması için bu ip bağlama yerleri sayesinde aralarına büyük karton koli konularak bağlanır. Böylelikle eşyalarınızın bir diğer eşyalar ile karışması engellenir.

Farklı boyutlarda taşıma araçlarımız bulunmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığında genellikle büyük araçları tercih etmekteyiz. Küçük ve orta boy araçlarımız daha çok şehir içinde trafiğin yoğun olduğu bölgelerde taşıma yapmamıza kullanılır. İsteğiniz üzerine eşya miktarınıza göre küçük yada orta boy araç ile taşımanın yapılabilir.

Hacmi küçük olan ev eşyalarınız için küçük nakliye kamyon ve kamyonetlerimiz de bulunmaktadır. Firmamız ayrıca Araç Kiralama hizmeti de vermektedir. Özel projeleriniz için kamyon veya kamyonete ihtiyacınız olduğunda firmamızdan destek alabilirsiniz.
ŞENTÜRK Evden Eve Nakliyat, şehir içi taşıma, fuar taşımacılığı hizmetleri parsiyel eşya taşıma, iller arası nakliyat hizmetlerini global hijyenik taşıma ilkesiyle yapmaktadır.

ŞENTÜRK Evden Eve Nakliyat, yurtiçi kargo ve taşıma hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığı karayolu taşımacılığı K–1 yetki belgesinin standartlarına göre yapmakta aynı zamanda müşteriye ucuz nakliye konusunda her türlü imkanı sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat talebinizde ücretsiz hizmetle gönderdiğimiz Ekspertiz elemanı size firmamız ve çalışma şeklimiz ile ilgili bilgilendirmeyi yapacaktır. Bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz takdirde ekspertiz elemanımız eşya durumunuzu, taşımanın yapılacağı kamyon tipini ve yapılacak sigorta bedelini belirler.

ŞENTÜRK evden eve nakliyat,evdeneve nakliyat,evden eve,evdeneve,nakliyat,nakliyeciler,taşımacılık,nakliye,hizmetleri,taşıma,depolama,paketleme,şehir içi,şehirler arası,lojistik firmaları evden,eve,nakliyat, istanbul nakliyeciler, istanbul

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Tüm evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, taşımacılık vb. hizmetler için iletişim bölümümüzden firmamız yetkilileriyle irtibata geçebilir, en kısa sürede taleplerinize cevap alabilirsiniz.